• funjob-teams21.jpg

Discord dla Rycerstwa Niepokalanej

Spotkania MI, transmitowane są na żywo w aplikacji DISCORD, poprzez kanały internetowe YouTube i Facebooka. Program i szczegółowe informacje znajdziesz na: mi-polska.pl/mi-teams-funjob.

Od września 2022 r. rozpoczynamy kontynuację spotkań na temat Drogi Rycerskiej. Do spotkania można dołączyć za pomocą poniższego linku:

discord.gg/WbjYZ6fd
(uwaga: ważność linku wygasa 23 lipca 2022)

Z aplikacji Discord możesz korzystać na komputerze stacjonarnym, w Internecie oraz na urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi iOS i Android.

POBIERZ APLIKACJĘ DISCORD lub korzystaj z DISCORDA przez przeglądarkę internetową (MS Edge, Google Chrome, firefox itp.).

Główne możliwości

Discord - to darmowy komunikator, który daje możliwość czatowania, rozmów głosowych oraz video. Można go pobrać z Internetu i zainstalować na dowolnym urządzeniu, na którym chcesz z niego korzystać, jak też używać Discorda na przeglądarce internetowej. Następnie możesz założyć konto: wystarczy adres e-mail oraz wymyślona swoja nazwa (nick, pseudonim, imię, tytuł itp.) - to będą Twoje dane logowania. Na adres e-mail otrzymasz wiadomość potwierdzającą - i już możesz korzystać z usługi.

Discord daje możliwość używania serwerów, kanałów i wiadomości prywatnych.

Serwer

Serwer

to miejsce, w którym użytkownicy mogą się spotykać i rozmawiać on-line, czyli tworzyć grupy, np. grupę osób należących do Rycerstwa Niepokalanej.

Serwer może zawierać wiele kanałów, z których każdy może dotyczyć innej kwestii, innego tematu.

Kanał głosowy

Kanały

to podstawowe miejsce na serwerze do wzajemnej komunikacji. Discord rozróżnia dwa rodzaje kanałów: tekstowy i głosowy. Kanał tekstowy pozwala na korzystanie z czatu, wysyłanie zdjęć, plików i gifów. Kanał głosowy pozwala na rozmowy audio, ale można też włączyć kamerkę internetową.

Udostępnianie ekranu

Współdzielenie ekranu

Discord pozwala na udostępnianie swojego ekranu innym osobom. Dzięki temu można pokazać swoją prezentację, materiały, czy inne elementy wizualne. Możesz udostępnić cały ekran lub wybrane okienko.

Tryb kompaktowy

Funkcje aplikacji

Możliwa jest zmiana wyglądu na tryb kompaktowy.

Można też przyciszać i pogłaśniać pojedyncze osoby.

Można ustawiać tzw. boty, np. aby automatycznie usuwać niecenzuralne słowa.


W razie pytań, służymy pomocą, w miarę naszych możliwości.

telefon: 608 508 147 | 604 720 845 | 46 864 21 04

e-mail: poczta@mi-polska.pl