• funjob-discord21.jpg
Czwartek, 19:10

funjob: #oddaniNaMaxa - Droga Rycerska

FunJobsy jako FORMACYJNE SPOTKANIA ON-LINE dla rycerzy Niepokalanej oraz zainteresowanych duchowością maryjną i kolbiańską.

W listopadowe czwartki (3, 10, 17 i 24 XI) na spotkaniach zaprezentujemy kolejne stopnie Drogi Rycerskiej (czyli jak być Animatorem MI), jak również spróbujemy zastanowić się, jak działać dziś jako rycerze Niepokalanej i zaplanować etapy zdobywania dla Chrystusa szczególnie tych, którzy ulegają lub są pod wpływem idei masońskich.

Droga rycerska pomaga w przygotowaniu się do rycerskiego apostolstwa (ewangelizacji w duchu Rycerstwa Niepokalanej), czyli do zakładania i prowadzenia grup rycerskich oraz do rozszerzania ruchu rycerskiego.

Na Pierwszym Poziomie Formacyjnym poznaliśmy podstawy programu Rycerstwa Niepokalanej (według Dyplomika MI), aby zdobyć umiejętność jego ogólnej prezentacji.

Drugi Poziom Formacyjny ma na celu przygotowanie do głoszenia i uzasadniania programu Rycerstwa Niepokalanej oraz prowadzenia spotkań rycerskich.

Trzeci Poziom Formacyjny przygotowuje do podjęcia odpowiedzialności za formację w duchu św. Maksymiliana i założonego przez niego ruchu

Dołącz do spotkania:

Oglądaj na:


Uwaga. Nagrania z niektórych funjobsów można znaleźć na kanale YouTube Fundacji Niepokalanej.

Ze względu na ograniczenia liczby uczestników do 25, na kanale głosowym, spotkania są transmitowane na żywo na kanale YouTube Fundacji Niepokalanej.


Z aplikacji Discord możesz korzystać na komputerze stacjonarnym, w Internecie oraz na urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi iOS i Android.

POBIERZ APLIKACJĘ DISCORD lub korzystaj z Discorda przez przeglądarkę internetową.


Informacja! Discord dla MI, zobacz na stronie:


FunJob - skrót od "prace (j.ang. job) Fundacji", określa wszelkie przedsięwzięcia, spotkania, zadania, warsztaty, akcje i inne działania podejmowane przez Fundację Niepokalanej lub w imieniu Fundacji Niepokalanej.